מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0559703824

שלום וברוכים הבאים למימון קול.

מעוניין/ת
בהלוואה מיידית

✔ ללקוחות כל הבנקים.
✔ ללא פתיחת תיק.
✔ עד 100,000 ₪ .
✔ מתן אישור תוך שעתיים.
✔ מוקד שירות לקוחות זמין 24/7 

הלוואה ב-MIMOON CALL : איך זה עובד?

להלוואה מיידית בכרטיס אשראי

אתה יכול להמשיך לרוץ ולחפש… ואתה יכול לעצור ולמצוא!

רבים מאתנו נתקלים לעיתים במצבים בהם אנחנו קצרים בכסף וזקוקים להלוואה. אם לצורך סגירת מינוס, רכישת מוצר או שירות כלשהוא, לצורך מימון אירוע כמו חתונה, בר/ בת מצווה או לצורך חופשה משפחתית .

מהיום, קל יותר לקחת הלוואה עם שירות הלוואה אונליין המאפשר לקיחת הלוואה עד 100,000 ₪ בפריסת תשלומים נוחה. כל מה שדרוש הוא למלא טופס מקוון באתר ובתוך שעתיים ניתן לקבל אישור להלוואה.

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

למחזיקי כרטיסי אשראי בלבד.

כי זה מהיר יותר וזול יותר.

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

ללא פתיחת תיק.

כי אנו לא מאמינים בגל!

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

עד 100,000 ₪ ללא פגיעה במסגרת האשראי.

במקרים מסויימים ניתן לקבל יותר.

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

מתן אישור תוך שעתיים.

מחלקת בקרת האשראי שלנו עובדת סביב לשעון.

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

מוקד שירות לקוחות זמין 24/7

זמינות ושירות ללקוחותינו הוא הדבר החשוב ביותר.

לא משנה מה הם הצרכים שלך

אנחנו לא נכנסים לך לכיס, אנו כאן כד לתת לך כסף!

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

ימי הקורונה ריסקו אותי ממש... הלכה לי העבודה, התקלקל לי הרכב, נכנסתי לקושי כלכלי אמיתי. מימון קול סידר לי הלוואה אחרי שאיבדתי את התקווה.שירות נדיב ואמין. תודה רבה.

איתמר .ח

תל אביב, ישראל

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

זקוקים להלוואה מיידית ?

שלחו את בפרטים שלכם בטופס ונשוב אליך עם תשובות תוך 3 שעות.

מימון קול - MIMOON CALL הלוואה מיידית בכרטיס אשראי 0723969672

טופס בקשה להלוואה מיידית בכרטיס אשראי✔ למחזיקי כרטיסי אשראי בלבד.
✔ ללא פתיחת תיק.
✔ עד 100,000 ₪ ללא פגיעה במסגרת האשראי.
✔ מתן אישור תוך שעתיים.
✔ מוקד שירות לקוחות זמין 24/7תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.

לכל השאלות והתשובות בנושאי הלוואה חוץ בנקאית

ההלוואות של MIMOON CALL ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב-MIMOON CALL הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהינה ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל – 1.6%), אליה מתווספת ריבית המותאמת אישית ומשקפת את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח.

MIMOON CALL מציע הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים ללקוחות כל הבנקים. הלוואה מ-MIMOON CALL ניתנת בנוסף, ובלי קשר למסגרת האשראי בבנק. ב-MIMOON CALL ניתן לקבל הלוואה גם ללא כרטיס אשראי של MIMOON CALL. בנוסף, מי שמחזיק בכרטיס MIMOON CALL יכול לקבל הלוואה על גבי הכרטיס. שתי המסגרות יחד (בכרטיס ומחוצה לו) יכולות להגיע לסכום של יותר מ-100 אלף ₪. 

MIMOON CALL מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 60 תשלומים. בנוסף, ניתן לקבל דחייה בהחזר ההלוואה ולהתחיל לשלם החל מחודשיים ועד שנה ממועד אישורה, בתשלום ריבית גישור.

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת בנוסף לאשראי המוצע בבנק ולעיתים בריבית משתלמת מזו של הבנק. היא ניתנת מגופים שאינם בנקים כגון – חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, גופים להלוואות חברתיות ועוד. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להגיע עד לסכום של 100 אלף ₪ ומיועדת לכל מטרה – סגירת מינוס, רכב חדש, חופשה וכו'. תנאי ההלוואה – סכום ההחזר ומספר התשלומים – גמישים למדי. ההמלצה היא לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

התהליך ב-MIMOON CALL פשוט ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הבירוקרטיה, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. מדובר בהלוואה שאפשר לקבל אונליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית לגבי זכאות להלוואה. כדי לבדוק את זכאותכם לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים, נדרש למלא מספר שדות אישיים באתר MIMOON CALL. התשובה על זכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי, ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

אם אתם זכאים להלוואה, תוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם.

מבדיקות ש-MIMOON CALL ערך בקרב לקוחותיו, עולה כי השיקולים שמנחים את רוב האנשים בלקיחת הלוואה הם: הגוף ממנו הם לוקחים את ההלוואה, הריבית אותה הם צריכים לשלם, הגמישות בהחזר ההלוואה והאם היא תופסת להם את המסגרת בבנק.

הריבית המשתלמת והגמישות ש-MIMOON CALL מאפשר בהחזר ההלוואה, הופכים אותו לגוף המוביל במתן אשראי חוץ בנקאי, עם תיק האשראי החוץ בנקאי הגדול ביותר בישראל.

MIMOON CALL מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואות לכל מטרה עם יתרונות משמעותיים:

  • עד 100,000 שקלים בתהליך מהיר ופשוט ובאישור עקרוני מיידי. 
  • תנאים משתלמים במיוחד, ריבית אטרקטיבית שלעיתים נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. 
  • ללא בירוקרטיה של הצגת מסמכים (תלושי משכורת או דפי חשבון), ללא צורך בערבים, במשכון או שעבוד בטחונות.
  • תהליך לקיחת ההלוואה הוא מהיר ופשוט – נעשה באמצעות כמה קליקים באינטרנט או בשיחת טלפון קצרה, גם ללא צורך בכרטיס אשראי של MIMOON CALL.
  • קיימת אפשרות דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים. דחיית תחילת החזר ההלוואה עד לחצי שנה בתשלום ריבית גישור עם תחילת ההחזר, או דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור מדי חודש.

עד לא מזמן, הריבית בבנק, לרוב, היתה נמוכה מזו של גופים חוץ בנקאיים. הסיבה לכך היא שלבנקים הייתה גישה למידע רב יותר על לקוחותיו וכתוצאה מכך היה ביכולתם להציע ללקוחות טובים הלוואה בריבית טובה. אולם, שני שינויים שקרו בשנת 2019 הגבירו את התחרות בשוק ההלוואות. באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר נתוני אשראי, בו נשמר מידע על היסטוריית האשראי של הציבור הרחב, וזאת במטרה לאפשר לגופים פיננסיים להיחשף למידע ולהציע הלוואות מתאימות על פי הנתונים האישיים של כל אחד. בנוסף, בשנת 2019 הופרדו שתי חברות כרטיסי אשראי  -לאומי קארד וישראכרט – מהבנקים לאומי ופועלים בהתאמה, ולכן גם הריבית בשוק הפכה לתחרותית יותר. 

זקוקים להלוואה מיידית ?

שלחו את בפרטים שלכם בטופס ונשוב אליך עם תשובות תוך 3 שעות.

כתובת החברה

ריינס 18 תל אביב – ישראל

אימייל: info@mimoon-call.com

טלפון: 072-39-69-672

אודות החברה

מקצוענים בתחום ההלוואות 

זקוקים להלוואה מידית? חברת הלוואות בתל אביב והסביבה היא חברה מובילה בתחום ההלוואות. החברה מאפשרת מתן הלוואה אונליין עד 100,000 ₪ בתוך שעתיים מרגע מילוי הטופס המקוון באתר . החברה אשר צברה מוניטין רב בתחום ההלוואות, מעניקה הלוואות לעשרות אלפי לקוחות מהמגזר הפרטי והמגזר העסקי מידי שנה בדרך הקלה, הנוחה והמהירה ביותר בתנאים נוחים וללא צורך לצאת מהבית. זה הזמן להיכנס לאתר ולבדוק את זכאותך להלוואה משתלמת און ליין.